Gdy tłumy się gromadziły, Jezus zaczął mówić: «To plemię jest plemieniem przewrotnym. Żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany, prócz znaku Jonasza. Jak bowiem Jonasz stał się znakiem dla mieszkańców Niniwy, tak będzie Syn Człowieczy dla tego plemienia.
Królowa z południa powstanie na sądzie przeciw ludziom tego plemienia i potępi ich; ponieważ ona z krańców ziemi przybyła słuchać mądrości Salomona, a oto tu jest coś więcej niż Salomon.
Ludzie z Niniwy powstaną na sądzie przeciw temu plemieniu i potępią je; ponieważ oni dzięki nawoływaniu Jonasza się nawrócili, a oto tu jest coś więcej niż Jonasz».
Dalej obowiązują nas ograniczenia na czas epidemii. We mszy św. lub nabożeństwie – w naszym kościele może uczestniczyć około 27 osób. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa: odpowiednie odległości w ławkach, zakrywanie ust i twarzy, nie tłoczenie się przy komunii itd.
W środę 13 maja przypada wspomnienie MB Fatimskiej. W czwartek święto św. Macieja, apostoła. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski .
Bardzo dziękujemy za wpłaty indywidualne na konto parafialne, na tacę i do puszki w przedsionku kościoła. Ofiary z dopiskiem „na cele kultu religijnego” można wpłacać na numer konta umieszczony na stronie internetowej parafii w zakładce Kontakt>>. W duchu wdzięczności modlimy się za ofiarodawców w każda środę na Nowennie o 18.00
W tygodniu od 17.00 jest Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18.00.
Nabożeństwa majowe są w niedzielę i w tygodniu po mszy św. z godz. 18.00.
Kancelaria nadal będzie zamknięta jak dotychczas. W pilnych sprawach prosimy dzwonić do ks. Dyżurnego.
Czytajmy prasę katolicką.
Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dalsze korzystanie ze strony jest jednoznaczne z wyrażeniem na to zgody.