Pierwszego dnia po szabacie Maria Magdalena pobiegła i przybyła do Szymona Piotra oraz do drugiego ucznia, którego Jezus kochał, i rzekła do nich: «Zabrano Pana z grobu i nie wiemy, gdzie Go położono».
Wyszedł więc Piotr i ów drugi uczeń i szli do grobu. Biegli obydwaj razem, lecz ów drugi uczeń wyprzedził Piotra i przybył pierwszy do grobu. A kiedy się nachylił, zobaczył leżące płótna, jednakże nie wszedł do środka.
Nadszedł potem także Szymon Piotr, idący za nim. Wszedł on do wnętrza grobu i ujrzał leżące płótna oraz chustę, która była na Jego głowie, leżącą nie razem z płótnami, ale oddzielnie zwiniętą w jednym miejscu. Wtedy wszedł do wnętrza także i ów drugi uczeń, który przybył pierwszy do grobu. Ujrzał i uwierzył.
Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę czy wpłacane na konto. Modlimy się za ofiarodawców w każda środę na mszy św. i Nowennie w środę o 18.00.
W środę o 19.00 spotkanie z rodzicami dzieci z naszej parafii przed I Komunią .
W piątek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Z tej racji nie ma postu.
W sobotę wspomnienie św. Jerzego, męczennika. Niech Bóg udziela ks. Jerzemu, który pomaga w naszej parafii zdrowia i potrzebnych łask.
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Emmanuel” z os. Uroczego 14 zaprasza na dzień otwarty w dniu 24 kwietnia od godz. 10.00 do 14.00. Placówka prowadzi rekrutacje do klas pierwszych i pozostałych w nauczaniu stacjonarnym i edukacji domowej.
Czytajmy prasę katolicką.
Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dalsze korzystanie ze strony jest jednoznaczne z wyrażeniem na to zgody.