«Jak wam się zdaje? Jeśli ktoś posiada sto owiec i zabłąka się jedna z nich, to czy nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu na górach i nie pójdzie szukać tej, która się błąka? A jeśli mu się uda ją odnaleźć, zaprawdę, powiadam wam: cieszy się nią bardziej niż dziewięćdziesięciu dziewięciu tymi, które się nie zabłąkały.
Tak też nie jest wolą Ojca waszego, który jest w niebie, żeby zginęło nawet jedno z tych małych».
W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Zbieramy ofiary na stypendia dla zdolnej, ubogiej młodzieży. O 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci z kl. III.
Nabożeństwo różańcowe jest w niedziele o 17.00, a w tygodniu o 17.15. Zachęcamy do modlitwy.
W poniedziałek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka. W piątek św. Honorata Koźmińskiego. W tym dniu w Arce Pana będzie ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W sobotę św. Małgorzaty Marii Alacoque.
W środę o 19.00 zapraszamy na Krąg biblijny.
Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe oraz na mszę św. w Dzień Zaduszny. W intencji wypominanych zmarłych jest sprawowana msza św. w III piątek miesiąca o godz. 18.00.
Zapraszamy do włączenia się do Diakonii Liturgicznej osoby, które chcą podejmować posługę m.in. Lektora Słowa Bożego podczas Liturgii. Zapisy w zakrystii.