Dziś procesja ku czci św. Stanisława B.M. z Wawelu na Skałkę. O godz. 11.30 I Komunia święta, o godz. 13.00 rocznica I Komunii świętej. Módlmy się za dzieci i ich rodziny. W liturgii tygodnia celebrujemy: Każdego dnia nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.
We wtorek – wspomnienie bł. ks. Michała Rapacza, męczennika komunizmu. Rok temu zainstalowaliśmy relikwie bł. ks. Rapacza. Po Mszach świętych możliwość oddania czci relikwiom.
W środę – wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. W Arce Pana pierwsze nabożeństwo fatimskie. Przed Mszą świętą nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czwartek – święto św. Macieja, Apostoła.
W piątek – wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy, założycielki Zgromadzenia Sióstr Prezentek.
W sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.
W piątek, 15 maja, o godz. 19.30 zebranie Rady Duszpasterskiej Parafii. Zapraszamy na plebanię.
W sobotę o godz. 11.30 I Komunia święta dzieci z Chrześcijańskiej Szkoły Emmanuel.
W miniony czwartek odbyło się zebranie Grupy Synodalnej naszej parafii. Temat spotkania: Eucharystia źródłem komunii i jedności.Zapraszamy chętnych do udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w czwartek 14 maja o godz. 18.40 w salce parafialnej. Zapraszamy.
24 maja, w niedzielę Zesłania Ducha Świętego, po liturgicznym wspomnieniu św. Rity z Cascii, zostaną wprowadzone Jej relikwie. Wprowadzenia dokona o. Marek Donaj, augustianin, proboszcz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej na krakowskim Kazimierzu, główny promotor nabożeństwa i kultu św. Rity w Krakowie.
Do nabycia prasa religijna: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Apostolstwo Chorych”.
Do wieczności odeszli: śp. + Maciej Ścibor, śp. + Alicja Ostapowicz, śp. + Elżbieta Golla… Wieczny odpoczynek…
Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dalsze korzystanie ze strony jest jednoznaczne z wyrażeniem na to zgody.